Ebook

Broszury i książki w formacie elektronicznym. W przygotowaniu dodatkowe pozycje w temacie treningu z odważnikami kulowymi i technikach siłowych XIX/XX wiecznych strongmanów.

TRENUJ NA ROŚLINACH

Jak połączyć aktywność fizyczną z dietą roślinną? Sprawdź mój ebook, który przygotowałem w ramach działalności VeganWorkout. Na ponad 40 stronach znajdziesz odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania.

Przeczytasz informacje o przyswajalności białka roślinnego i odżywkach białkowych na bazie roślin. Przykładowe zestawy produktów, z których ułożysz jadłospis na 1800, 1900, 2100, 2500, 2800, 3000 i 3700 kalorii. Wszystkie z wysoką zawartością protein (od 110 g do 250 g białka). Najważniejsze informacje o witaminie B12 na diecie wegańskiej. Mity na temat diety roślinnej promowane przez osoby na diecie tradycyjnej jak i samych wegan. Przykładowe posiłki i jadłospisy sportowców na diecie roślinnej. Produkty roślinne o najwyższej zawartości poszczególnych witamin i mikro elementów. Plus garść ciekawostek i porad praktycznych.

Cena: 39,90 zł

Kup teraz