Podopieczni

Przez ostatnie kilka lat działalności w Akademii Kettlebells Warszawa miałem okazję współpracować z mnóstwem świetnych i zaangażowanych osób. Część z nich trafiała na zajęcia prosto zza biurka zgłaszając bóle kręgosłupa, cześć trenowała wcześniej na siłowni, niektórzy zawodowo zajmowali się bieganiem. Wszyscy swoją formę budowali na odważnikach kulowych. Trenując rekreacyjnie na zajęciach grupowych i personalnych lub przechodząc na bardziej spersonalizowane plany treningowe ukierunkowane na konkretne cele i wyzwania.

Pracę swoich podopiecznych regularnie udostępniam na swoim Instastory. Wszystkie filmy znajdziecie w wyróżnionych. To już prawie 200 postów.

Systematyczny trening i zaangażowanie w trening część z nich doprowadziła do walki o Top Team – jedyne w swoim rodzaju wyzwanie opracowane przez Centrum Kettlebell Polska. Zainteresowane osoby muszą zdać egzamin siłowo – wytrzymałościowy składający się od 3 do 5 ćwiczeń. Obowiązkowym elementem wyzwania jest Secret Service Snatch Test czyli rwanie jednorącz odważnika (16 kg dla kobiet, 24 kg dla mężczyzn) 200 razy w 10 minut. Poniżej lista osób, które moim okiem wywalczyły miejsce w polskiej kadrze Top Team. I te, którym pomogłem w walce o dodatkowe gwiazdki podczas drugiego podejścia pod egzaminy. Poznaj ich drogę treningową i opinie o odważnikach kulowych wchodząc na stronę CKB.

Dziękuję wszystkim za wspólny czas na sali i okazję do współtworzenia naszej Akademiowej społeczności! Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na zajęcia grupowe i personalne. Pisz śmiało!